Beylikdüzü Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Beylikdüzü tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Beylikdüzü ulaşımı hakkında bilgi veren, Beylikdüzü yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Beylikdüzü tanıtım sayfası.
 
 
Havaalanına sadece 21 km uzaklıkta olan Beylikdüzü'ne İstanbul'un her yerinden İETT otobüsleri, halk otobüsleri, metrobüs veya minibüsler ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Beylikdüzü için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Beylikdüzü
 
Gezgin Yorumları
 
Metro ile Marmaray'ı kullanarak boğazı geçip, Metrobüs'le devam ederek Beylikdüzü'ne Metrobüs'ün son durağına gidebilir miyim? Amacım metrobüsle gittiğim bu mesafeye alternatif daha az zaman harcayacağım bir yol bulmaktır. İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Recep DADANLAR l 26 Şubat 2015, Perşembe 21:54 l  
 
Göktürk Köyü'nden Beylikdüzü sosyete pazarına nereden, hangi gün servis kullanarak ulaşabilirim? Teşekkürler.
erdal şen l 1 Ekim 2013, Salı 14:18 l  
 
 
Peki Beylikdüzü hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

Seyahat Tüyoları